Yardım - Üyelik İşlemleri
 • İlanvereklam.com'a nasıl üye olabilirim?
  Sitemize üye olup, ilan vermek çok kolaydır. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.  Üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız

  Üye olduktan sonra, kendi yönetim panelinize girerek, ilanlarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir, ilanlarınıza resim ekleyebilir, istediğiniz ilanı silebilirsiniz. Ayrıca, ilanlarınızla ilgili istatistikleri görebilir, başka üyelere mesaj gönderebilir ve ilanınızı sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Sitemiz, bir ilan gazetesinde bulunabilecek kadar geniş bir kategori yelpazesine sahiptir. Sitemizin ana sayfasına giderek, kategorilerimiz hakkında fikir sahibi olabilir, ilginizi çekecek başlıkları hemen bulabilirsiniz.

 • Giriş yaparken aşağıdaki mesajı alıyorum.
  "Aktivasyon gerekiyor. Giriş yapabilmeniz için, sistemimiz tarafından size gönderilen emailde bulunan linki tıklamalısınız."

  E-mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıklamanız gerekiyor. Bu işlemi bir kez yaptıktan sonra, giriş yapabilirsiniz.

 • Üye oldum ama aktivasyon linki gelmedi
  Üyelik işlemini tamamlamanıza rağmen, aktivasyon linki gelmediyse bunun iki sebebi olabilir.
  1- Üyelik formuna yazdığınız e-posta adresi geçersizdir,
  2- Kullandığınız e-posta programında spam filtresi vardır ve aktivasyon linkini gönderdiğimiz e-postayı spam olarak görüyor ve siliyordur. Ya da Önemsiz e-posta, Spam, Junk gibi klasörlere taşıyordur. Aktivasyon mesajı için, bu klasörleri de kontrol etmeyi unutmayınız.

 • Giriş yaparken aşağıdaki mesajı alıyorum.
  "Giriş Yapılamadı  E-mail adresiniz veya şifreniz hatalı, lütfen tekrar deneyin"
  E-posta adresinizi ya da şifrenizi yanlış giriyor olabilirsiniz. Size gönderilen aktivasyon mesajında da görebileceğiniz gibi, üye olurken kullandığınız e-posta adresini ve şifrenizi, küçük BÜYÜK harf yapısına dikkat ederek girmeniz gerekir.
  Üye olduktan hemen sonra, Şifre Değiştir bölümünden şifrenizi değiştirmiş olabilir misiniz? Eğer değiştirdiyseniz, o şifreyi girmeniz gerekir. Şifrenizi unuttuysanız, hatırlayamıyorsanız, aşağıdaki linki tıklayarak yeni bir şifre gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 • Şifremi Unuttum

 • Sorumun cevabını bulamadım.
  İletişim kısmından bize mesaj gönderebilirsiniz.